عشقبازی منو و عشق

بدان که بی قلب نخواهم رفت . با عشق تو با کس دیگر زندگی نخواهم کرد.

 

دوست دارم آن هیچ کسی باشم که نامه هایت را برایش می نویسی و ای کاش آن هیچ کس اجازه خواندن نامه هایت را داشته باشد .

 

تو به من آموختی که عشق با عشقبازی متفاوت است . عشق دست خود آدم نیست . بی خبر و بی اراده می آید . اما عشقبازی دست خود آدم است من از آنچه دست ساز آدمی است بدم می آید . عشق مرا چنان بزرگوار کرده که نمی توانم راضی باشم ، مثل دیگران در بستر معشوقم بخوابم .

 

من و عشقم یک وجودیم . ما در هم می خوابیم . دلم برای آنهایی می سوزد که پایبند عشق‌هایی هستند که با عشقبازی اثبات می شود . من عشق را یافته ام ، معشوق بهانه است .

 

زین پس به یاد او به خواب می روم ، خواب او را می بینم و با یاد او از خواب بر می خیزم . نه من، که دو گلدان این اتاق ، به یاد او گل خواهند داد .

 

و یاس های سفید بوی او را در فضا منتشر می کنند . نور روشنی او را گسترش خواهد داد . و سکوت سنگین این اتاق ، سکوت او را فریاد می کند .

 

رفت و نمی دانست که بی او ، برای بوییدن یک گل ، برای خواندن یک شعر ، برای شنیدن یک آواز  چقدر تنها ماندم

 

/ 21 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

بسیار زیبا... یه نگاه زیبا به سهراب و یه بازآفرینی دلنشین

HAZHAR

salam, khaste nabashid. khastam betun begam ke webetun kheyli aaliye, merC

لادن فروهر

[ماچ][ماچ][ماچ]دوست عزيزم چطوري؟ مطالب خيلي قشنگ بود و برايتان‌ارزوي موفيقتي ميكنم به اميدديدار[گل]

لادن فروهر

سلام عزيزم آپتان خيلي عالي بود ماچ فروغ عزیزم دوستت دارم 19 مهرماه شب عاشقان ایرانی شب میترا فرخنده باد[گل] تبريک، تبريک ، تبريک ، تبريک. ۱۹ مهر رو به همه ي عاشقها و خانواده ي بزرگ فروهر تبريک ميگم... ادامه مطلب بخون دوست گلم من آپم ومنتظر حضور گرمت هستم.موفق باشی[گل][ماچ][قلب]

حمید

سلام[لبخند] ساده و قشنگ مي نويسي[دست] "به دنبال زندگي"بيا[چشمک] خوشحال ميشم[گل] اگه دوست داشتي از راه تبليغ تو وبلاگت درآمدزايي کني رو تبليغ بالاي صفحه وبلاگم کليک کن و عضو شو [لبخند]

مرده متحرک

[گل]

mohammad reza

سلام خوب مینویسی اگه دوست داشتی به منم سر بزن