درخت سپیدار تقدیم میکنه :*

 

 طالع بینی درختان

 بر اساس تاریخ تولدتان درخت مورد نظر را انتخاب نموده و درلیست پایین آن را پیدا نموده و خصوصیات اخلاقی خود را مشاهده کنید

درخت مربوطه

تاریخ تولد

 

درخت مربوطه

تاریخ تولد

درخت نارون

24 تیر الی 3 مرداد

درخت سدر

20 بهمن الی 29 بهمن

درخت سرو

4 مرداد الی 13 مرداد

درخت کاج

30 بهمن الی 9 اسفند

درخت سپیدار

14 مرداد الی 22 مرداد

درخت بید مجنون

10 اسفند الی 19 اسفند

درخت سدر

23 مرداد الی 1 شهریور

درخت لیمو ترش

23 الی 29 اسفند

درخت کاج

2 شهریور الی 11 شهریور

درخت بلوط

1 فروردین

درخت بید مجنون

12 شهریور الی 21 شهریور

درخت فندق

2 فروردین الی 11 فروردین

درخت لیمو ترش

22 شهریور الی 31 شهریور

درخت سماق کوهی

12 فروردین الی 21 فروردین

درخت زیتون

1 مهر

درخت افرا

22 فروردین الی 31 فروردین

درخت فندق

2 مهر الی 11 مهر

درخت گردو

1 اردیبهشت الی10اردیبهشت

درخت سماق کوهی

12 مهر الی 21 مهر

درخت سپیدار

11 اردیبهشت الی 24 اردیبهشت

درخت افرا

22 مهر الی 1 آبان

درخت شاه بلوط

25 اردیبهشت الی 3 خرداد

درخت گردو

2 آبان الی 20 آبان

درخت زبان گنجشک

4 خرداد الی 13 خرداد

درخت شاه بلوط

21 آبان الی 30 آبان

درخت آلش

14 خرداد الی 23 خرداد

درخت زبان گنجشک

1 آذر الی 10 آذر

درخت انجیر

24 خرداد الی 2 تیر

درخت آلش

11 آذر الی 20 آذر

درخت توس

3 تیر

درخت انجیر

21 آذر الی 30 آذر

درخت سیب

4 تیر الی 13 تیر

درخت راش

1 دی

درخت صنوبر

14 تیر الی 23 تیر

درخت سیب

2 دی الی 10 دی

 

درخت صنوبر

11 دی الی 21 دی

درخت نارون

22 دی الی 4 بهمن

درخت سرو

5 بهمن الی 14 بهمن

درخت سپیدار

15 بهمن الی 19 بهمن

 

درخت توس (الهام پذیر)

درخت راش (خلاق)

درخت زبان گنجشک (بلند پرواز)

درخت سیب (عاشق)

با نشاط و خوش پوش مهربان و در عین حال متظاهر افراط در هیچ کاری را دوست ندارند. از ابتذال متنفرند و زندگی در طبیعت و آرامش را دوست دارند... خیلی احساساتی نمیباشند. کمی بلند پرواز و پر از قوه تخیل میباشند. و از وجودی آرام و راضی کننده سود میبرند.

دارای سلیقه خوب و دارای قدرت سازماندهی بسیار بالایی در زندگی و شغل خود میباشند. همیشه نگران وضعیت ظاهری خود میباشند آنها رهبران خوبی هستند که غالباً ریسکهای غیر ضروری انجام نمیدهند . این گروه به تناسب اندام خود از طریق رژیم, ورزش و غیره بسیار علاقه مندند.

پر نشاط و سر زنده و به میزان بسیار زیاد جذاب میباشد این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل میکند , پافشاری در هر کاری از خصوصیات آنهاست. از انتظار واهمه ای ندارد. جاه طلب و باهوش و پر استعداد و علاقه مند به بازی با سرنوشت میباشند اصولاً دارای تمایلات خود خواهانه و در عین حال بسیار قابل اعتماد و درستکار میباشد آنها چون عاشقی محتاطند که بعضی اوقات مغزش بر قلب حکم رانی میکند.

این افراد فریبنده, جذاب و سرارسر پر از انرژی مثبت میباشند.اهل خوش و بش حادثه جو حساس و همیشه عاشق اند. دوست دارند عاشق باشند و همیشه عاشقشان باشند. با وفا زوجی پر محبت- بسیار بخشنده و پر استعداد و اصولاً برای امروز زندگی میکنند - آنها فیلسوفانی با فکر آزاد میباشند که دارای قوه تخیل بسیار بالا هستند.

درخت نارون (شریف)

درخت شاه بلوط (صادق)

درخت سرو (با وفا)

درخت سدر (صمیمی)

دارای سرشتی مثبت بوده و با سلیقه لباس میپوشند علاقه ای به بخشیدن خطاهای دیگران ندارند . همواره بشاش و علاقه ای به رهبری کردن دارند و دوست ندارند از کسی اطاعت کنند.شریکی صادق و مهربانند که دوست دارند برای دیگران تصمیم بگیرند - نجیب زاده - دست و دلباز و طبع خوبی برای شوخی دارند.

این گروه سیاستمدارانی مادرزادند دارای توان بالا در قضاوت بوده و علاقه مند به تاثیر گذاری بر روی دیگران میباشند . اغلب فکر میکنند که دیگران آنها را درک نمیکنند فقط یک بار عاشق میشوند و برای پیدا کردن جفت خود دچار مشکلات زیادی میشوند.

قوی,عضلانی سازگار و قانع به آنچه که زندگی به آنها میدهد . خوشبین و خوشنود بوده و بسیار علاقه مند به پول و دانش میباشند و از تنهایی متنفرند.عاشقی احساساتی اند که هرگز نمیتوانند راضی گردند. بسیار مهربان بوده سرکش و بی دقتند و سریع خشمگین میشوند.

دارای زیبایی نادری میباشند و میدانند چگونه با محیط سازگار شوند - به تجملات علاقه دارند و از سلامتی خوبی برخوردارند. فردی خجالتی نمیباشند. غالباً دیگران را کمتر از خود میبینند و دارای اعتماد به نفس بسیار بالایی هستند. مصمم و علاقه مند به گروه افرادی زبردست و دارای خوش بینی سالم میباشند. همواره منتظر یک عشق واقعی اند و قادر به گرفتن تصمیم های سریع هستند.

درخت فندق (غیر عادی)

درخت گردو (پر شور)

درخت سماق کوهی (احساساتی)

درخت انجیر (حساس)

دلربا - بی صبر و خیلی فهیم میباشند. مبارزی فعال برای جنبشهای اجتماعی بوده محبوب و عاشقی دم دمی مزاج به حساب می آیند. این گروه شریکی بردبار و در قضاوت بسیار دقیق میباشند.

سخت گیر عجیب و پر از تضاد بوده و اغلب خودخواه میباشند. پرخاشجو دارای عکس العملهای غیر منتظره میباشند. افراد این گروه نجیب و دارای افقی گسترده میباشند که فی البداهه عمل میکنند. بلند پروازی آنها نامحدود بوده و هرگز انعطاف پذیر نمیباشند. آنها شریکی دشوار و غیر عادی بوده که اغلب دوستشان ندارند ولی همواره مورد تحسین قرار میگیرند. بسیار حسود و احساساتی بوده و هرگز اه مصالحه نمی باشند.

پر از بشاشیت و دارای موهبت خودخواه نبودن میباشند. جنب و جوش ناآرامی و پیچیدگیها را دوست دارند. هم وابسته و هم مستقل اند. سلیقه خوبی داشته و هنرمندان احساساتی میباشند. آنها میتوانند شریک خوبی برای زندگی باشند که متاسفانه قدرت بخشش آنها بسیار کم است.

خیلی قوی و مستقل بوده و به تناقضات و حرفهای نامربوط میدان نمیدهند - زندگی را دوست دارند و همینطور خانواده - بچه ها و حیواناتشان را - شوخ طبع بوده و تنبلی و بطالت علاقه ای ندارند این گروه دارای استعداد و هوش بالفطره میباشند.

درخت زیتون (خردمند)

درخت بلوط (شجاع)

درخت آلش (خوش سلیقه)

درخت صنوبر (مرموز)

عاشق خورشید و گرما میباشند. آنها افرادی معقول و متعادل بوده که از پرخاش و خشونت خود دوری میکنند. بردبارند و بشاش و در صحنه های زندگی بسیار خونسرد رفتار میکنند.این گروه بسیار حساس بوده و فارغ از حسادت میباشند. آنها عاشق خواندن و شرکت کردن در جمع مردم خبره میباشند.

طبعی قوی دارند دلیر و نیرومند میباشند و در کارها بسیار سختگیر و مستقل عمل میکنند . حساس بوده و به تغییر علاقه ای ندارند. همیشه پایشان را روی زمین نگه می دارند و اهل عمل می باشند.

دارای زیبایی آرامش بخش بوده و همواره نگران وضع ظاهر خود می باشند. خوش سلیقه بوده و تا جایی که امکان دارد به خود سخت نمیگیرند همواره یک زندگی منظم و معقول را هدایت می کنند. این گروه به ندرت با احساسات خود خوشحال میشوند و همیشه به دنبال مهربانی و آگاهی در یک شریک احساساتی میباشند. اغل به مردم بد گمان بودهو هیچ وقت به تصمیمات خود اعتماد ندارند. افراد این دسته بسیار با وجدان می باشند.

دارای سلیقه ای غیر عادی و خوب بوده که تا حدی دارای گرایشات خود خواهانه میباشند. این افراد با نزدیکان خود مدارا نموده و تا اندازه ای فروتن میباشند. آنها خلاق کله شق بوده و دارای دوستان بسیار زیاد و بلند پروازی آنها بسیار زیاد میباشد این دسته از مردم بسیار قابل اعتماد میباشند.

درخت افرا (مستقل)

درخت لیمو ترش (دو دل)

درخت سپیدار (بلاتکلیف)

درخت کاج (منحصر به فرد)

یک فرد معمولی نمی باشند. آنها پر از تخیل و ابتکارند ولی در عین حال خجالتی و محتاط و کم حرف میباشند. این گروه مغرور و دارای اعتماد به نفس بالایی می باشند آنها تشنه تجربیات جدید بوده که در بعضی اوقاتعصبی می شوند.افراد این دسته دارای پیچیدگی های فراوان بوده و از نعمت حافظه خوب برخوردار میباشند. آنها براحتی یاد میگیرند که زندگی عشق پیچیده دارد ولی می خواهند همواره تاثیر گذار باشند.

آنچه را زندگی برایش مقرر ساخته خونسردانه می پذیرد. از جنگیدن استرس و رنج کشیدن بیزار است و از تنبلی و بطالت خوشش نمی آید. این گروه اغلب ملایم و دل رحم بوده و برای دوستان خود بسیار وفادار میباشند . با استعداد بوده ولی از پشتکار کمی برخوردار می باشند و برای همین کمتر استعداد خود را به شکوفایی می رسانند. اغلب در حال شکایت کردن بوده و از درجه حسادت بالایی برخوردارند.

بسیار اهل تجمل به نظر میرسند. خیلی اعتماد به نفس ندارندولی وقتی لازم باشداز خود جرات نشان میدهند. آنها طالب محیطی گرم میباشند. در انتخاب خود بسیار وسواس دارند و اغلب تنهاست. این گروه دارای طبعی هنرمندانه میاشند و گرایشی به سمت فلسفه دارند. دارای سازماندهی خوبی است و در هر موقعیتی قابل اعتماد است و روابط را بسیار جدی میگیرد.

به شراکت های موافق عشق می ورزند. آنها میدانند که زندگی را چگونه راحت بگیرند. بسیار فعال و طبیعت گرا می باشند. این گروه افرادی قابل اعتماد و اهل عملند که بسادگی عاشق میشوند ولی احساسات سریعاً او را می سوزاند و تا رمانی که ایده آل خود را نیابد همه چیز برای او نا امید کننده است. در روابط عاشقانه باید مراقب قلب ساده و صمیمی آنها بود که شکسته نشود.


درخت بید مجنون (مالیخولییایی)

زیبا و پر از مالیخولیا. جذاب وبسیار وابسته به حس تلقین می باشند. از هرچیز زیبا و پر سلیقه خوششان می آید عاشق سفر بوده و میتوانند تحت تاثیر قرار گیرند. آنها دم دمی مزاج صادق- خیال باف و بی قرارند ولی در عین حال پرتوقع و دارای بصیرتی بالا می باشند . همواره رنج می کشند ولی اغلب شریکی محکم پیدا می کنند.

 

 

/ 21 نظر / 74 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلاره

سلام.وبلاگت عاليه.به منم سر بزن حتما و عضو بشو . نظر هم يادت نره منتظرتم.موفق باشي[ماچ]

ساروی ریکا...///

سفر پائیزی برگ نشد امسال نصیبم پریشانم بدست باد ویرانگر ..مخلص خواهر خوبم ...///اهورایی و اوستایی باشید ...///

فروغ

من از احساس شک گردن به احساس تو بیزارم

بابا عظیمی

سکوتم را از صدای تنهاییم بدان .. نمیخوانم و نمیگویم چون درونم هیچ بوده و تو آمدی برایم قصه هایی از عشق سراییدی و به من قصه باران آموختی میدانی قصه باران قصه شستن غمهاست و درون انسانها پر از غم و تنهایی است ونگاهم به باران تو افتاد و ناگهان تمام تنهاییم را فراموش کردم و به تو و داشتن تو میبالم تنهاتر از یک برگ با باد شادیها محجورم درآبهای سرور آور تابستان آرام میرانم تا سرزمین مرگ تا ساحل غمهای پاییزی. ویا تا ساحل آرامشی که آرامشش بی تو هیچ است در سایه ای خود را رها کرده ام در سایه ای بی اعتبار از عشق در سایه فرار خوشبختی درسایه پایداریها و از تو هستی ام را میخواهم که سایه پایدار نگاه عاشقم باشی..بیا چون با تو……… لحظه ها لحظه ای هست که انسان در آن دستی را محکم دردستانش میفشارد تا که بر بودن خود شک نکند همه هستی من آیه تاریکیست که ترادر خود تکرار کنان به سحرگاه شکفتن ها و رستن های ابدی خواهد برد. من در این ایه ترا آه کشیدم زندگی شاید آن لحظه سرودیست که نگاه من در نی نی چشمان تو خود را ویران میسازد ودر آن حسی است ...که حس...... معبودم. آنقدر برکشتی عشقت نشینم همچو نوح یا به ساحل میرسم ی

وروجک

به به به بسیار جالب بود [لبخند][لبخند] ما صنوبریها اصولا خیلی ماهیم اینو ننوشته بود ها[تایید] دمت گرم با این آهنگ وبلاگت من عاشق این آلبوم هلنم خواستی لینکم کن بعد بهم خبر بده تا لینکت کنم خوش سلیقه[بغل]

رضا

سلام فروغ جون خوبی؟ وای خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم شرمنده درسا ریختس سرمون دیگه به بزرگی خودتون ببخشید دلم واست تنگ شده بود منتظرتم بابای[چشمک]

الهه

سلام ودرود بي پايان بر شما باد

homa

alie fooroogh joon tabrik migam midoonam tanhaie azaret mide ama azat motefaker khoobi sakhte

مونا حمیدی

آفرییییییییییییییییییییییییییییین.من به تو و این همه استعدادت افتخار می کنم.عالی بود فروغ جونم.مخصوصا"اطلاعاتی که از انگلیس دادی مرجع خوبی خوشگگگگگگگگگگگگگگگل خانم