بستنی و شخصیت

...:::Marshal-Modern:::... Rabeteye BASTANI Ba Shakhsiyat Shoma !!i  

رابطه بستنی و شخصیت افراد

ا***اول بستنی تون رو انتخاب کنید بعدش پایین رو ببینید***ا

بنا به نتیجه یک تحقیق علمی ، تجربی  که همبستگی نزدیک بین طعم ها و شخصیت افراد را ثابت میکند ، اگر میخواهید بدانید بستنی مورد علاقه تان چه ویژگی‌های شخصیتی شما را لو میدهد! می توانید روی تصویر آن کلیک کنید ...

حتما از این به بعد هنگام سفارش دادن بستنی بیشتر مراقب باشید .

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14134.aspx http://www.marshal-modern.ir/Archive/14131.aspx http://www.marshal-modern.ir/Archive/14128.aspx http://www.marshal-modern.ir/Archive/14133.aspx

بستنی وانیلی

بستنی کاکائویی

بستنی گردویی

بستنی پسته ای

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14132.aspx http://www.marshal-modern.ir/Archive/14129.aspx http://www.marshal-modern.ir/Archive/14131.aspx

بستنی موزی

بستنی توت فرنگی

بستنی قهوه

 

انتخاب کردی حالا پایین رو ببین

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

بستنی کاکائویی

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14131.aspx

اگر بستنی مورد علاقه شما بستنی کاکائویی است ، میتوان گفت که سرزنده و خلاق هستید . شما به ندرت سعی میکنید هیجان و اشتیاق تان را پنهان کنید .شخصیت شما برای دیگران جالب است و در مهمانیها وجود شما فضا را شاد میکند . کارهای یکنواخت شما را کسل میکند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید لذت میبرید .

بستنی گردویی

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14128.aspx

 

دوستاران بستنی گردویی منظم و محتاط هستند . این کمال گران خیلی به جزئیات اهمیت میدهند و هیچ وقت از قوانین تخطی نمیکنند . وظیفه شناسی ، اخلاق گرایی و محافظه کاری از ویژگیهای بارز آنهاست . آنها از رقابت با دیگران بخصوص در ورزش لذت میبرند و دوستدارند همیشه رئیس باشند .

بستنی پسته ای

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14133.aspx

 

دوستداران بستنی پسته ای شنوندگان خوبی هستند . صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر میگذارند ، کمتر خشمگین میشوند و افرادی هستند بسیار احساساتی . در درک مشکلات و موقعیتهای دیگران به خوبی عمل میکنند و به همین جهت روابط خوبی با اطرافیانشان دارند .

بستنی وانیلی

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14134.aspx

 

اگر شما بستنی وانیلی دوست دارید ، به احتمال زیاد آدمی هستید تنوع طلب ، شما اغلب اوقات بر اساس انگیزه‌های آنی‌تان عمل میکنید و از ریسک کردن نمی ترسید . از آنجا که توقعات زیادی از خودتان دارید ، اهداف بلندی هم برای خودتان تعریف میکنید . روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت بخش است .

بستنی قهوه

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14131.aspx

 

اما اگر بستنی با طعم قهوه را دوست دارید باید بگویم که شما حافظه خوبی دارید . تقریباً هیچ وقت اسمها و وقایع گذشته را فراموش نمیکنید . زیاد به گذشته فکر میکنید و از مرور کردن خاطراتتان لذت میبرید . تا حد ی درون گرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمیدهید .

بستنی توت فرنگی

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14129.aspx

 

اما آن دسته از دوستانی که به بستنی توت فرنگی علاقه خاصی دارند ، خجالتی هستند و احساسات بسیار قوی دارند و به علاوه افرادی هستند دقیق ، مشکوک و خود رای . دوستداران بستنی توت فرنگی کاملاً درون گرا هستند و معمولاً خودشان را به خاطر ضعفها و اشتباهاتشان سرزنش میکنند .

بستنی موزی

http://www.marshal-modern.ir/Archive/14132.aspx

 

اما اگر طعم بستنی موزی را به بقیه طعمها ترجیح میدهید ، فردی هستید آسانگیر که به راحتی خودتان را با شرایط جدی تطبیق میدهید . دست و دلبازی ، صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است .

 

/ 7 نظر / 30 بازدید
¸.•*´¨`*•.تنهاترین پرنده.•*´¨`*•.¸

سالهای سال ، درخت سیب اسم خدا را زمزمه کرد و با هر زمزمه ای سیبی سرخ بدنیا به آمد سیب ها هر کدام یک کلمه بود کلمه های خدا مردم کلمه های خدا را می گرفتند و نمی دانستند که درخت اسم خدا را منتشر می کند درخت اما می دانست ، خدا هم000 سلام راز پروازم با آپدیت : " تمام خورشیدها " به روز شد منتظرم 000[گل] در ضمن من عاشق بستنی قهوه هستم000

امیر

(ـ-*دوست دارم يك دنيا عاشقونه *-ـ) بیادتم به یادم باش بهم سربزن منتظر حضور سبزت هستم

ساروی ریکا...//

اهورایی باش تا اهریمن را بشکنی...///من گردویی